För det stora livet

För oss är det stora livet de små händelser som sker varje dag, de som gör ett hem till ett hem. Men samtidigt är det stora livet även ett övermäktigt, kolossalt under. Inte helt olikt ett berg.

Om oss

Till oss kommer du när livets stora händelser håller på att ske. Oavsett om du lämnar ett hem bakom dig eller äntrar ett nytt liv, behöver du en plats att känna dig trygg på. Och hos oss är det som att komma hem.

Vi på Bergets Ro ska genom livets alla skeden finnas vid er sida som en självklar samarbetspartner vid samtliga bostadsaffärer. Genom gedigen kunskap, stor erfarenhet och omättligt engagemang kan vi erbjuda er en komplett mäklartjänst där inget lämnas åt slumpen.

Kontakta oss

Vårt team

Emillio Afram Reg. Fastighetsmäklare 070 020 22 26 emillio@bergetsro.se Emillios omdömen
Gabriel Bilir Reg. Fastighetsmäklare 070 421 94 50 gabriel@bergetsro.se Gabriels omdömen
Ronni Mleczkovicz Reg. Fastighetsmäklare 072 332 06 66 ronni@bergetsro.se Ronnis omdömen
Nathalie Jensen Reg. Fastighetsmäklare 076 000 11 00 nathalie@bergetsro.se Nathalies omdömen
Rasmus Logärd Reg. Fastighetsmäklare 070 740 43 62 rasmus@bergetsro.se Rasmus omdömen
Johanna Schiller Kontorsansvarig 073 566 88 04 johanna@bergetsro.se
Lämna dina kontaktuppgifter och vi kontaktar dig för ett första möte.